Komentáře

Komentáře

 • home icon
 • Komentáře

Zrovna nejsme na telefonu

Naše klientská linka je vám k dispozici každý všední den od 8:00-16:30. Pokud to spěchá napište nám na info@firmanaduveru.cz nebo prosím zavolejte zítra. Vaše FND.

background

HLEDÁM SPECIALISTU NA REALITY

Rádi s vámi projdeme každý detail a doporučíme nejvýhodnější řešení

O vaše data je u nás postaráno. Přečtěte si naše podmínky pro zpracování os.údajů

arrow

Nejpozději do 24 hodin se ozveme nazpátek.

FND reality

phoneIco+420 517 367 993

phoneIcoreality@firmanaduveru.cz

phoneIcoŽarošická 4395/13
628 00 Brno-Vinohrady

Zastavte se u nás v moderních kancelářích na příjemné posezení s důvěrníky a skvělou kávou, kterou si sami pražíme. Rádi vás uvidíme.

S ČÍM JSME VYTRHLI TRN Z PATY OSTATNÍM?

česky: reference

 • „Chtěl jsem si koupit pozemek a postavit dům v okolí Vyškova. Po půl roce jsem hledání pozemku skoro vzdal, protože tam vždycky bylo nějaké ALE. Moji známí mi řekli o FND v pravý čas a konečně se začaly dít věci. V FND mi výhodně prodali jejich pozemek v Medlovicích, kde zrovna stavěli celou novou ulici. Zajistili mi i samotnou výstavbu a pomohli mi s prodejem starého bytu. Za 1,5 roku už jsem griloval na vlastní zahradě.“

  iconsDěkujemepan Martinza upřímnou recenzi a důvěru v naše služby.

 • Potřebovali jsme prodat byt, abychom si mohli zařídit nové bydlení. FND nám zajistili kompletní servis a o vše se postarali. Nejen, že vyřešili všechny ty administrativní věci, ale byt nafotili, natočili a udělali nejen na realitních webech, ale i třeba facebooku. Vše proběhlo profesionálně od prvního kontaktu přes prohlídky po samotný prodej.

  iconsDěkujemepaní Annaza upřímnou recenzi a důvěru v naše služby.

 • Chtěli jsme prodat náš dům, ale dlouho se nám to nedařilo. Nakonec jsme narazili na FND a společně jsme po několika nevydařených prohlídkách vymysleli plán na úpravu domku na dva samostatné byty, které dále pronajímáme a finance, které tak získáme budou ve finále vyšíí než z prodeje.

  iconsDěkujemepan Jiříza upřímnou recenzi a důvěru v naše služby.

 • "Měli jsme starší malý domek a zároveň si chtěli postavit nový. K jeho stavbě jsme, ale potřebovali peníze z prodeje staršího domu a přitom mít ještě kde bydlet - nastala tedy patová situace. Vše naštěstí vyřešili v FND Reality, kdy původní dům prodali tzv. souběhem. Starý dům jsme zpeněžili a zároveň v něm bydleli dokud jsme nepostavili dům nový. Děkujeme."

  iconsDěkujememanželé Polákoviza upřímnou recenzi a důvěru v naše služby.

NACHYTŘETE SE

česky: blog

quotePack title

MÁTE FIŠTRÓNA A NADPŘIROZENÉ DOVEDNOSTI?

Chceme je vidět!

 

Kariéraarrow

quotePack title

Nenechte si ujít nejdůležitější novinky

Nebojte se, váš e-mail rozhodně nepřehltíme. Obvykle zasíláme jednu nejdůležitější zprávu měsíčně.