blog

O prodeji 30 rodinných domů

FND reality 08.02.2022

O prodeji 30 rodinných domů

Slavíme! Třicet rodinných domů prodáno během deseti měsíců. Jak se ale zrodil nápad na tak velký projekt a co všechno předcházelo jeho realizaci?

Hlavní myšlenkou, která stojí za vznikem Rodinných domů Křelov, byla touha udělat něco většího. A hlavně něco, co opravdu bude dávat smysl. Kvalitní a pěkné bydlení v prostorných domech se zahradou a garáží.

 „Chceme vybudovat skvělé možnosti bydlení pro moderní rodiny, které chtějí vlastnit dům se zahradou a zároveň mít veškeré občanské vyžití na dosah ruky. Obec Křelov-Břuchotín toto vše splňuje. Kdo má rád centrum města Olomouce, ocení dopravní dostupnost do 10 minut autem,“ přibližuje projekt Ing. Patrik Legut, jednatel firmy FND Stavby s.r.o.

Nepustili jsme se do toho po hlavě

Nejen, že FND Stavby mají dlouholeté zkušenosti s výstavbou rodinných domů a menších developerských projektů. Vycházelo se i ze zkušeností s první etapou Rezidenční bydlení Křelov, které jsme realizovali na druhé straně obce. Celkem 11 domů se nám podařilo prodat 7 měsíců.


Vizualizace projektu

Takový úspěch jsme nečekali

Prodej rodinných domů jsme spustili v říjnu roku 2020. Cílem bylo do konce roku prodat pět domů. Upřímně jsme se obávali, že jsme si stanovili cíl poměrně vysoký a nikdo ke konci roku dům kupovat nebude. K našemu překvapení se nám jich podařilo prodat jedenáct. A všech třicet bylo z nabídky pryč za deset měsíců od spuštění prodeje.

Kmitali jsme jako o závod

Měli jsme kompletně prodej domů na starost. Podmínky jsme ale neměli vůbec jednoduché - probíhající pandemie, zdražení materiálu… Nejen, že jsme předvedli skvělý výkon v rychlosti prodeje, ale najezdili jsme možná i světový rekord na trase Brno-Olomouc. Tu jsme absolvovali celkem 97krát. Uskutečnilo se 170 prohlídek a z toho třicet šťastlivců si baráček koupilo.

Komplexnost služeb je pro nás klíčová

Nejen, že se na projektu významně podílel grant projektu FND Stavby a my za divizi FND Reality. Připojila se i naše finanční divize FND Finance, která zajistila financování pro téměř polovinu majitelů nových domů. Ostatní klienti měli již předjednáno vlastní financování nebo měli své finance v hotovosti.

Budujeme nový život

V obci Křelov-Břuchotín aktuálně FND Stavby pracují na výstavbě třiceti rodinných domů včetně kompletně nové ulice, příjezdové cesty a veřejného osvětlení. V rámci projektu bylo možné vybírat ze tří typů dvoupodlažních domů, které jsou dispozičně řešeny jako 4+kk nebo 5+kk. Jedná se o nízkoenergetické domy třídy B. Hlavní předností domů je velká vnitřní užitná plocha, která zaručí komfortní pokoje, oddělené šatny, dostatek úložných prostor v podobě technické místnosti a spíže, a prostornou garáž nebo dvougaráž. Exteriér nabízí vyhrazené parkovací stání před domem a zahradu. Plocha pozemku Domů Křelov se pohybuje v rozmezí 396-735 metrů čtverečních, užitná plocha v rozmezí 130-162 metrů čtverečních.

„Už při samotné tvorbě projektů vždy myslíme na zapracování nejčastějších přání našich klientů. Domy jsou navrženy tak, aby i základní cena obsahovala slušný standard včetně pozemku. Díky našemu přístupu zajistíme klientům, aby v případě klientských změn dopláceli co nejméně,“ doplňuje pan Legut. 


Průběh výstavby 1. část

Aktuální průběh výstavby a galerii můžete sledovat přímo u projektu Rodinné domy Křelov.

Autor: FND Reality

Nachytřete se

Nové články

benefits backgound
BEZSTAROSTNOST

BEZSTAROSTNOST

Při prodeji zajistíme kompletní servis: administrativu, reklamu a právní servis.


Vy hledejte nové bydlení

PROFESIONALITA

PROFESIONALITA

Profesionální makléř odvede maximum od focení nemovitosti přes prohlídky po prodej.


Vy čekáte na peníze

REKLAMA

REKLAMA

Vaši nemovitost během prodeje propagujeme nejen v realitních katalozích.


Buďte vidět

DŮVĚRA

DŮVĚRA

Můžete se na nás spolehnout. Doladíme s vámi všechny drobnosti při koupi nebo prodeji.


Nestresujte se

FINANCOVÁNÍ

FINANCOVÁNÍ

Ve spolupráci s FND Finance, vám pomůžeme s financováním koupě nemovitosti.


Vše na jednom místě