RD KŘELOV - BŘUCHOTÍN, 4+KK+GARÁŽ, 130 M2 - PRODÁNO 16 RD

  • Hlavní strana
  • RD KŘELOV - BŘUCHOTÍN, 4+KK+GARÁŽ, 130 M2 - PRODÁNO 16 RD

RD KŘELOV - BŘUCHOTÍN, 4+KK+GARÁŽ, 130 M2 - PRODÁNO 16 RD

  • Hlavní strana
  • RD KŘELOV - BŘUCHOTÍN, 4+KK+GARÁŽ, 130 M2 - PRODÁNO 16 RD

RD KŘELOV - BŘUCHOTÍN, 4+KK+GARÁŽ, 130 M2 - PRODÁNO 16 RD

Cena: na vyžádání

Máte zájem o podobnou nemovitost? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

Prodáno Za 14 měsíců
Odpady Veřejná kanalizace
Elektřina 230 V, 400 V
Velikost pozemku 454 m²
Voda Dálkový vodovod
Energetický štítek B - úsporná
Typ budovy Cihlová
Stav objektu Developerský projekt
Užitná plocha 130 m²
Dispozice 4+kk
Zaslat nezávaznou poptávku

REALITNÍ EXPERT

PETR PILÁT

+420 602 850 800

 petr.pilat@firmanaduveru.cz

 

SPOČÍTAT HYPOTÉKU

PRODEJ 4 RD KŘELOV - BŘUCHOTÍN, 4+KK+GARÁŽ, 130 M2

Nabízíme ke koupi výstavbu RD v novém projektu: “Rodinné domy Křelov“. Jedná se o výstavbu 30 dvoupodlažních rodinných domů v třech typech provedení.

Typ „A“ je o dispozici 4+kk+garáž, s druhým místem pro parkování před domem. Užitná plocha domu je 130 m2, zastavěná 65 m2, velikost pozemků se pohybuje od 369 -736 m2.

Cena je za kompletně vybavený dům, vč. pozemku, všech služeb (Cena nezahrnuje kuchyňskou linku a osvětlení).

PROČ bydlet v Křelově-Břuchotíně?

Skvělá lokalita Křelov - Břuchotín leží na severozápadním okraji olomoucké aglomerace a obec má přibližně 1800 obyvatel. Velkou výhodou obce je výborné napojení na město Olomouc díky dálničnímu přivaděči směrem od Mohelnice. Navíc obec leží asi 1 km od této komunikace. Lehce se také napojíte např. na cyklostezku na Náklo. Můžete se také vydat ke koupání v pískovně Poděbrady, která je nedaleko. V obci je také mateřská školka, základní škola a další občanská vybavenost. Příroda a relax Břuchotín je skutečnou branou do CHKO Litovelské Pomoraví a navíc jen několik desítek minut od Přírodního parku Sovinecko. Kdo má rád památky, ocení střed města Olomouce jen 10 minut autem, na krásné kulturní památky Bouzov, Žádlovice, Vranová Lhota a přírodních krás Javoříčských jeskyní, které vynikají mimo velikosti podzemních prostor zejména překrásnou krápníkovou výzdobou, jednou z celkově vůbec nejbohatších v České republice to je taky jen pár minut autem.

Dopravní dostupnost

Našli jste místo, kde vás nic nezaskočí. Rychlé nákupy jsou v příjemné vzdálenosti díky místním obchodům, případně velkých obchodních center Olomouc City, Globusu, který nabízí celou škálu nákupních možností. Sem se dostanete z domu za 7 minut. Do centra Olomouce to máte 10 minut, na Hlavní nádraží 12, pokud byste rádi cestovali autobusem, zastávka je 5 minut od domu. Sportovní vyžití Aktivní odpočinek je tou nejlepší relaxací a těsná blízkost cyklotrasy umožňuje nejen výlety, ale i tréninkové možnosti na in line brusle. V létě je možnost plavání v nedalekých Poděbradech a Náklu, turistické trasy jsou v okolí samozřejmostí. Fitka máte autem 5 minut.

Tato cena platí pouze při financování prostřednictvím FND Finance.s.r.o.

www.domykrelov.cz

Napište nám