Detail programu

Vyhledání nemovitosti

Detail programu

Vyhledání nemovitosti

Najdeme vám nový domov

Sháníte pozemek na výstavbu rodinného domu, dům pro vaše bydlení nebo pro začátek jen byt? Jsme tady pro vás a dokážeme vaše požadavky rychle splnit.

Jak je to možné?

Jak je to možné?

Díky našim dlouholetým zkušenostem, systémem vyhledávání nemovitostí a procesem prověřování, jsme schopni vám najít bydlení rychle a dle vašich představ.

Navíc díky naší skupině FND rychle vyřešíme:

1) Výhodné financování s výhodami VIP klientely

2) Bezproblémovou výstavbu rodinného domu

3) Technické i právní záležitosti týkající se bydlení

Jak to probíhá v praxi?

POTŘEBUJETE NAJÍT NEMOVITOST

Miroslav a Jana mají v plánu postavit dům v blízkosti Brna. Rozhodnou se kontakovat naši realitní společnost, sdělí nám požadavky na lokalitu a další preferované služby v dostupné vzdálenosti. Na základě získaných informací zjišťujeme i jejich finanční možnosti, abychom dokázali správně určit velikost domu, vhodnou rozlohu pozemku a další důležité faktory pro výběr lokality.

DÍKY CHYTRÉMU SYSTÉMU RYCHLE VYHLEDÁME

Realitní kancelář díky svým zkušenostem, chytrému systému vyhledávání nemovitostí a osobním kontaktům, najde v brzké době pozemek. Tento pozemek je prověřován na všechny parametry, které ovlivňují cenu i možnost výstavby – inženýrské sítě v dostupné vzdálenosti, věcná břemena, ochranná pásma nebo jiné omezující faktory. Po tomto prověření začíná vyjednávání o kupní ceně pozemku u prodávajícího, kde jsme schopni pozemek zakoupit o 10 až 20 % levněji, a když máme štěstí, tak ještě levněji.

POMŮŽEME VÁM S FINANCOVÁNÍM I VÝSTAVBOU

Financování nákupu i výstavby vyřizuje divize FND Finance, která má bohaté zkušenosti a hluboce zná metodiku jednotlivých bank, dokáže tedy pro tyto účely vyjednat nejvýhodnější úvěr. Následně může výstavbu rodinného domu převzít divize FND Stavby, která již řeší projekt, všechna povolení a realizaci samotnou.

Proč jít do toho? Protože...

  • Dokážeme rychle najít pozemek nebo jinou nemovitost
  • Prověřujeme před koupí každou nemovitost
  • Zajistíme výhodné financování i výstavbu
  • Poskytujeme komplexní služby

Toto řešení kombinuje produkty: