Detail programu

Rozestavěná nemovitost

Detail programu

Rozestavěná nemovitost

Víme, jak vyřešit rozestavěný dům bez peněz

Čelíte splácení hypotéky, máte dům, který je rozestavěný, ale nemáte finance na jeho dostavění? Pro tuto složitou situaci nabízíme hned několik řešení.

Představení programu

Jak je to možné?

Jak je to možné?

Kvůli zvyšování úrokových sazeb hypoték a růstu cen stavebních materiálů se často lidé dostávají do nesnází při dostavbě domu. Jako realitní kancelář s více jak dvaceti lety zkušeností v oboru přicházíme s nejedním řešením.
Díky síle skupiny FND nabízíme široké možnosti, kterými vám dokážeme pomoct.

Jaké jsou možnosti?

PRODEJ NEBO VÝKUP ROZESTAVĚNÉ NEMOVITOSTI

Pomůžeme s prodejem rozestavěného domu a ze získaného obnosu doplatíte stávající hypotéku, abyste byli zcela bez závazků a s čistým štítem. Nové bydlení vám vyhledáme a ve spolupráci s FND finance doporučíme i možnosti nového financování. Druhá varianta je, že posoudíme stav nemovitosti a nabídneme vám její okamžitý výkup.

PRODEJ SOUBĚHEM

Jestliže vaše současné bydlení vlastníte a jen čekáte na dostavbu nového domu, v tomto případě našim klientům nejčastěji doporučujeme takzvaný prodej souběhem, který patří mezi oblíbené metody. Jednoduše vyměníte současný byt za dům. Ano, známe cestu, jak v bytě zůstat do doby než se do domu bude moct nastěhovat.

BYDLENÍ S INVESTOREM

Jako další možnost řešení této situace nabízíme tzv. bydlení s investorem. Tato varianta v praxi znamená, že pro vás najdeme vhodného investora, který uhradí zbývající peníze na dostavění domu za vás. Vše je podloženo smluvní dokumentací ověřenou špičkovými právníky. Jakmile dům dostavíte, investora vyplatíte.

JAK ZAČÍT S ŘEŠENÍM

Kontaktujte nás. První krok je vždy zásadní. Nebojte se toho řešit nastalou situaci včas. Zavolejte nám nebo nám napište, projednáme vaši současnou situaci a nabídneme pomoc formou vhodně zvoleného řešení pro váš případ. Vy se následně sami rozhodnete, která varianta je pro vás ta pravá.

Proč jít do toho? Protože…

  • Pomůžeme vám s prodejem nebo výkupem nemovitosti
  • Společně najdeme vhodné řešení
  • Zajistíme řádnou právní dokumentaci
  • Vyřešíte vaši situaci dříve, než bude pozdě

Toto řešení kombinuje produkty: