Detail programu

Prodej a nákup nemovitostí

Detail programu

Prodej a nákup nemovitostí

V obchodu s nemovitostmi se vyznáme

Obchod s realitami je náš život. Postaráme se o Vás od A do Z, ať už nemovitost hledáte, nebo ji chcete prodat.

Jak je to možné?

Jak je to možné?

Máme dlouholeté zkušenosti v obchodu s nemovitostmi. Realitní trh máme v malíčku a bedlivě sledujeme jeho vývoj. Díky tomu jsme schopni doporučit klientům nejlepší možný postup a provést je celým procesem obchodu, aby vše došlo ke spokojenosti prodávajícího i kupujícího. 

Jaké jsou možnosti?

CHCI PRODAT NEMOVITOST

Jestliže vlastníte dům nebo byt, který chcete prodat, zavolejte nám, nebo napište prostřednictvím kontaktního formuláře. Po té navážeme kontakt a posoudíme, jak nejlépe připravit vaši nemovitost pro výhodný prodej.

CHCI KOUPIT NEMOVITOST

Pokud hledáte nové bydlení, podívejte se do naší aktuální nabídky. Stále ji udržujeme aktuální. Takže každý inzerát, který tam najdete, je 100% funkční a není nic snazšího, než se nám ozvat.

ODHAD NEMOVITOSTI

Nemusíte se bát, že se Vaše nemovitost neprodá z důvodu špatného nacenění. Odhady nemovitostí máme zvládnuté a cenu Vašeho domu společně nastavíme na férovou hodnotu. V potaz při tom vezmeme všechny okolnosti ovlivňující cenu nemovitosti i Vaši vlastní představu.

PROHLÍDKY DOMU / BYTU

Samozřejmostí jsou i prohlídky kupovaných nemovitostí. Prohlídky domluvíme a připravíme podle Vašich časových možností. Ke každému domu / bytu vždy dostanete přehledný výklad o prodávané nemovitosti.

Proč jít do toho? Protože…

  • Férově naceníme nemovitost
  • Rychlý proces prodeje
  • Přehledně Vás provedeme celým procesem
  • Zajistíme prohlídky nemovitostí

Toto řešení kombinuje produkty: