Reference

Pan Pilát je milý, sympatický, komunikativní a velmi profesionální realitní makléř. Má cit pro obchod, dokázal nadchnout zájemce a vyzdvihnout klady prodávaného bytu. Na prohlídky byl vždy připravený a následná komunikace probíhala bez problémů. Vzhledem k pověsti, kterou dnes makléři mají, jemu plně důvěřuji.

Petra Kotulánová, Brno

Se spoluprací s panem Pilátem jsem byl velmi spokojený. Nabídka našeho objektu byla profesionálně zpracovaná včetně fotografií, popisu nemovitosti a průběh obchodu byl na vysoké úrovni. Schůzky byly velmi dobře připravené, probíhaly konstruktivně v dobré atmosféře ke spokojenosti obou stran. Bylo vidět, že opravdu rozumí své práci a neváhám jej při každé příležitosti doporučit.

Jan Sopouch, Vyškov

Děkujeme panu Pilátovi za jeho kvalitní služby při prodeji naší chaty. Zaujal nás seriózním jednáním, příjemným vystupováním a spolehlivostí. Obchod proběhl rychle hlavně díky jeho schopnosti domluvit se se všemi zúčastněnými stranami, i když to někdy nebylo jednoduché. Byli jsme s ním opravdu spokojeni a v případě dalšího prodeje se na jeho služby opět obrátíme.

Jana Troufalá, Kuřim