Staňte se tipařem

Staňte se tipařem

Staňte se tipařem nemovitostí a získejte odměnu „před i po“!

Chcete si v dnešní náročné době slušně přivydělat, a dokonce prakticky bez práce? Pokud vám hlavou problesklo ANO, máme pro vás řešení - staňte se tipařem nemovitostí!

Tipařem může být (téměř) každý

Je to tak! Na tipařině nic není. Stačí nám jen zavolat nebo poslat e-mail a máte hotovo. Není to však pro každého. Do které kategorie spadáte vy?

Tipař klasik

O nemovitosti na prodej se většinou dozvíte od kamaráda, známého, rodinných příslušníků, souseda, kolegy, spoluhráče... cest se nabízí mnoho, tak proč je nevyužít ve svůj prospěch? 

 

Tipař majitel

Jste majitelem nemovitosti a plánujete ji prodat? Jestli vy sami máte nemovitost na prodej, i tak se můžete stát tipařem - své vlastní nemovitosti. Vyděláte tak na své nemovitosti o desítky tisíc více!

 

Tipař realitní makléř

Pokud jste zkušený matador v realitním světě, určitě znáte ten kolotoč - maily, telefony, domlouvání prohlídek, domlouvání schůzek, realizování prohlídek, schůzky s právníky, rezervační smlouvy, kupní smlouvy, předávací protokoly, kalkulace, odhady, vyhledávání nemovitostí, inzerce nemovitostí, prezentace nemovitostí... máte občas chuť trochu zpomalit a užít si život? Svěřte některou ze svých potenciálních nemovitostí na prodej nám a získejte odměnu prakticky bez práce. Opravdu. Vy nám jen dodáte tip a veškerá realitní činnost jde za námi.

Ať už spadáte do jakékoliv kategorie, odměnu máte vždy stejnou a vždy jistou. Navíc nepotřebujete živnostenský list, spolupráce probíhá formou tipařské smlouvy.

Co za tip získáte?

U nás nezískáte jednu odměnu, ale rovnou dvě! Jednu „před“ a druhou „po“. Při podpisu Smlouvy o exkluzivitě dostanete jako tipař:

  • před prodejem poukaz v hodnotě 5.000 Kč dle výběru
    1. Poukaz na půjčení vozu od FND Auto
    2. Poukaz do supermarketu dle výběru
    3. Poukaz na nákup zboží na Alza.cz
  • po prodeji provizi ve výši 20 % z čisté provize RK

Jak to probíhá?

Je to jednoduché! Pokud víte o nemovitosti, která je na prodej, svěřte se nám s tipem a dostanete hned dvě odměny - první ještě před zahájením prodeje nemovitosti (poukaz ve výši 5.000,- dle výběru) a druhou po jeho uskutečnění (provize 20 % z čisté provize RK). Vše je ošetřeno tipařskou smlouvou, takže pro vás neplyne žádné riziko a své odměny máte jisté. Provizi z prodeje nemovitosti platí vždy kupující a my se s vámi o tuto provizi podělíme. Díky tomuto způsobu vyděláte na nemovitosti více a to bez umělého navyšování ceny. 

Máte zájem se stát Tipařem? Napište nám!