Detail programu

Stavba domu na klíč

Detail programu

Stavba domu na klíč

Vysněný dům za 12 měsíců

Máte sen o rodinném domě, který byste si přáli postavit? My vám tento sen splnit můžeme během jednoho roku, a to včetně kompletního servisu.

Představení programu

Jak je to možné?

Jak je to možné?

Máme dlouholeté zkušenosti s projektováním, plánováním a realizací výstavby rodinných domů.

Pro naše klienty jsme schopni vyhledat vhodný pozemek a prověřit všechny faktory ovlivňující cenu i rychlost stavby domu.

Jak to probíhá v praxi?

VAŠE VYSNĚNÉ BYDLENÍ NA DOSAH

Pokud máte v plánu stavbu rodinného domu, tak nás stačí jen kontaktovat, zajistíme vám komplexní službu.

SLUŽBY INTERIÉROVÉHO STUDIA

Pro naše klienty děláme vždy něco navíc. Nikdo nechce bydlet v domě, který vypadá jako z příručky. Dopřejeme vám vaše vysněné bydlení a navrhneme vám interiér na míru přesně podle vašich představ. Rozložení nábytku, dlažby a obklady i designové prvky. To vše v ceně našich rodinných domů na klíč.

SEJDEME SE S VÁMI

V rámci prvního kontaktu nám sdělíte vaše požadavky na budoucí bydlení, pokud máte vlastní pozemek, na kterém můžete stavět a navrhneme správný typ domu dle územního plánu. Hlavními faktory jsou velikost zastavěné plochy, výškové omezení domu a typ střechy.

VYHLEDÁME, VYŘÍDÍME, POSTAVÍME

Pokud nemáte vlastní pozemek, nevadí. Díky naší realitní kanceláři ho vyhledáme na základě vašich preferencí. Vyřídíme kompletní projektovou dokumentaci, administrativu s úřady, financování i realizaci samotnou. Po vyřízení potřebných povolení začíná výstavba, kterou realizujeme do 12 měsíců od počátku výstavby.

 

Proč jít do toho? Protože...

  • Vám postavíme vysněný dům
  • Zajistíme komplexní službu
  • Interiér na míru
  • Pomůžeme s vyhledáním pozemku
  • Získáte výhodné financování

Toto řešení kombinuje produkty: