Detail programu

Odhad ceny nemovitosti online

Detail programu

Odhad ceny nemovitosti online

Odhad ceny za vaši nemovitost platíme my

Chtěli byste před prodejem nemovitosti znát její reálnou cenu? Obraťte se na nás! Díky chytrému systému vám sdělíme cenu vaší nemovitosti okamžitě online.

Jak je to možné?

Jak je to možné?

Máme dlouholeté zkušenosti a chytrý systém napojený na katastr nemovitostí. Díky tomu máme nepřetržitý přístup k reálným cenám bytů a domů, které se ve vámi zvolené lokalitě prodaly. Na základě těchto informací vám můžeme i vytvořit cenovou mapu.

Jak to probíhá v praxi?

VAŠE NEMOVITOST PRODANÁ ZA VÍCE PENĚZ

Plánujete prodat nemovitost, ale neradi byste ji prodali pod cenou, nebo nechcete čekat na prodej dlouho? Kontaktujte naši realitní kancelář a sdělte nám informace o vaší nemovitosti – adresu, stáří, výměru a aktuální stav.

ODHAD SPRÁVNÉ TRŽNÍ I INZERTNÍ CENY

Na základě všech těchto získaných kritérií a díky chytrému systému, který vyhodnotí podobné nemovitosti ve vaší lokalitě, získáte od nás okamžitě cenu Vaší nemovitosti. Pokud byste chtěli znát i doporučenou prodejní cenu nemovitosti, obraťe se následně na nás – vše zcela zdarma.

POMŮŽEME I S PRODEJEM

Zároveň vám dle vašeho zájmu pomůžeme s prodejem nemovitosti nebo hledáním kupce. Vše realizujeme prostřednictvím našich klientů nebo marketingových kanálů pro rychlý prodej.

ODHAD NEMOVITOSTI ONLINE

Chtěli byste před prodejem nemovitosti znát její reálnou cenu? Vyplňte pár základních informací a cenový odhad nemovitosti Vám obratem přistane na Vašem e-mailu. 

ONLINE ODHAD NEMOVITOSTI

Proč jít do toho? Protože...

  • Zjistíte reálnou prodejní i inzertní cenu
  • Odhad nemovitosti je zcela zdarma
  • Získáte cenovou mapu okolí
  • Dokážeme vaši nemovitost rychle prodat

Toto řešení kombinuje produkty: