Detail programu

Investiční nemovitost

Detail programu

Investiční nemovitost

Zhodnocení finančních prostředků do 2 let

Máte volné finanční prostředky nebo bonitu u banky? Zhodnoťte je díky investiční nemovitosti a do 2 let vydělejte až 400.000 Kč.

Představení programu

Jak je to možné?

Jak je to možné?

Potřebujete k tomu pouze vlastní finanční prostředky nebo volnou bonitu u banky. Program Investiční nemovitost může využít každý, kdo dosáhne u banky na hypotéku optimálně ve výši 4.000.000 Kč a více.

Tuto částku následně zhodnotíme během období 2 let.

Pokud máte možnost získat hypotéku nižší, ale v minimální hodnotě 2.500.000 Kč, i s tímto dokážeme pracovat díky Sdílené investiční nemovitosti.      

Jak to probíhá v praxi?

VHODNÁ INVESTICE

Pan Vlastimil hledá způsob, jak v krátkém horizontu zhodnotit své prostředky. Má naspořeno 1.200.000 Kč a díky své dobře placené práci má již u banky předschválenou hypotéku na částku 3.500.000 Kč. Program Investiční nemovitost nabízí výdělek ve výši až 400.000 Kč v horizontu 2 let, což splňuje očekávání pana Vlastimila jako investora.

FINANCOVÁNÍ A REALIZACE

Díky penězům ze získané hypotéky od banky, a v tomto případě v kombinaci s vlastními prostředky investora, je koupen pozemek na výstavbu rodinného domu, vytvořen projekt a vyřízena všechna povolení. Následně je započata výstavba. Pozemek i výstavba rodinného domu je psaná na investora, všechny prostředky jsou tedy kryté nemovitostí. Po dobu výstavby naše společnost platí hypoteční úvěr investora a nevznikají mu žádné dodatečné náklady.

VYPLACENÍ INVESTICE A ODMĚNY

Před dokončením výstavby domu najdeme vhodného kupce a podepíšeme s ním budoucí kupní smlouvu. Po dostavbě a prodeji domu vyplatíme investovanou částku zpět investorovi, který navíc obdrží až 400.000 Kč jako zhodnocení jeho investice. Horizont investičního produktu je do 2 let od počátku spolupráce s investorem.

Proč jít do toho? Protože...

  • Využijete svou volnou bonitu u banky
  • Investiční horizont je do 2 let
  • Investice je krytá tržní hodnotou nemovitostí
  • Vyděláte si až 400.000 Kč

Toto řešení kombinuje produkty: