Prodej rodinného domu

Cena domu

  5 199 000 Kč

Nabízíme exkluzivně možnost bydlení v nové zástavbě RD na okraji obce Břuchotín, jen malý kousek od Olomouce. Místo je vhodné jak pro podnikatele, kteří hledají možnost klidného bydlení do 10 minut autem od centra Olomouce, tak i pro mladé rodiny s dětmi, protože Křelov-Břuchotín má kompletní sociální zázemí.
Jedná se o 11 nových RD se zahájením výstavby jaro 2019. V současnosti jsou již 3 zarezervovány. Cena domů i s pozemkem se pohybuje od 5,199 do 5,519 milionu korun vč. DPH, provize RK a právního servisu. Plocha pozemků od 606 do 881 m2, užitná plocha od 95 m2. RD jsou přízemní se sedlovou střechou, možnost výběru ze dvou dispozičních řešení. Součástí vybavenosti jsou: plovoucí podlahy s vytápěním pomocí topných fólií, krbová kamna, pětikomorová plastová okna s izolačním trojsklem, terasou a dalšími prvky vybavení. 

V obci je plné občanské vybavení – MŠ, ZŠ, obchod, sportoviště, dětské hřiště, výhodou i velké množství zájmových spolků. Dopravní obslužnost zabezpečena linkovými autobusy, centrum Olomouce je vzdáleno pár minut jízdy autem.

V blízkosti (7km) se nachází přírodní koupaliště Náklo, s pěkně upravenými sportovišti a plážemi. V okolí obce se nachází množství turistických a cykloturistických tras s možností výletů na nedaleké hrady a zámky.

Výhodné financování zajistíme!

Velikost 4 pokoje
Plocha užitná 91 m²
Plocha pozemku 936 m²
Plocha zastavěná 105 m²
Stav Novostavba
Budova Cihlová
Typ domu Přízemní
Poloha objektu Samostatný
Zástavba Obytná
Energetická náročnost B, 151 kWh/m2 za rok
Zařízený Částečně
Bezbariérový Ano
Terasa Ano (18m²)
Komunikace Asfaltová
Telekomunikace Kabelové rozvody
Doprava Dálnice, Silnice, Autobus
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V, 400V
Odpad Veřejná kanalizace
Topení Ústřední elektrické, lokální tuhá paliva

Pokud máte zájem o bydlení v dané lokalitě kontaktujte nás.