VÝSTAVBA RD 5+KK, 171,2 M2, BRNO-PŘÍZŘENICE

VÝSTAVBA RD 5+KK, 171,2 M2, BRNO-PŘÍZŘENICE

VÝSTAVBA RD 5+KK, 171,2 M2, BRNO-PŘÍZŘENICE

Cena: 12 900 000 Kč

Tuto nemovitost můžete financovat Chytrou hypotékou od FND Finance

Energetický štítek B - úsporná
Typ budovy Cihlová
Užitná plocha 171 m²
Dispozice 5+kk
Parkování Garáž + stání
Vytápění Lokální elektrické
Velikost pozemku 695 m²
Terasa / Balkon Ano / Ano
Terasa / Balkon (plocha) 4 m²
Elektřina 230 V, 400 V
Voda Dálkový vodovod
Zaslat nezávaznou poptávku

REALITNÍ MAKLÉŘ

PETR PILÁT

+420 602 850 800

 petr.pilat@firmanaduveru.cz

FINANCUJTE S CHYTROU HYPOTÉKOU

SPOČÍTAT

VÝSTAVBA RD 5+KK, 171,2 M2, BRNO-PŘÍZŘENICE

Jedinečná příležitost luxusního bydlení na okraji Brna, v klidném prostředí zahrádkářské kolonie. Pozemek leží v okrajové části města Brna v městské části Přízřenice. Pozemek má vazbu na hlavní dopravní tepnu ulice Vídeňská směrem na Vídeň a centrum Brna.

Územní plán určil území k zastavění převážně RD městského typu. Okolní zástavbu tvoří jedno až dvoupodlažní rodinné domy postavené během posledních let. Svým charakterem a rozvolněnou formou zástavby však území stále připomíná zahrádkářskou osadu, kterou bylo původně. Dvojdům je přístupný po nově navržené zpevněné ploše vedoucí z kratší západní strany pozemku, která navazuje na ulici Moravanské lány.

Dům má dvě nadzemní podlaží. Příjezd a parkování je umožněno v horní úrovni ze západní strany, na jižní stranu domu navazuje terasa v úrovni vstupního podlaží s přístupem do zahrady po malých schodech. Vstup i vjezd je po zpevněné ploše při západní hranici pozemku, která slouží oběma domům společně. Dlouhá příjezdová cesta umožní větší míru volnosti při běžném užívání - parkování návštěv, pohyb dětí či nakládka a vykládka z auta. Každý z domů má prostor pro dvě osobní auta - jedno kryté garážové stání a další venkovní stání na zpevněné ploše. Oba domy mají dispozici 5+kk a velké světlé místnosti. Vstup je ze západní strany.

Garáž a technická místnost je v každém z domů protilehle v blízkosti středních nosných zdí. Veškeré sociální zázemí domu je situováno na jižní, potažmo u sousedního objektu na severní straně. Koupelna, WC a spíž jsou ale zde přirozeně prosvětleny a provětrány úzkými okny. Obytné místnosti jsou prosluněny z východu, jihovýchodu a ze západu a na východní straně mají krásný výhled do zahrady.

Ve vstupním podlaží navazuje na zádveří s šatní skříní chodba s hlavní pohledovou osou směřující do zahrady. Z této chodby jsou obslouženy všechny provozní místnosti tohoto podlaží a je zde i přístup ke schodišti do druhého patra. V 2. NP jsou tři ložnice, z toho dvě s přístupem na terasu, pracovna a koupelna. V ložnici rodičů navíc ještě šatní místnost. V 1.NP se nachází hlavní obytný prostor - obývací pokoj s kuchyní, jídelnou - vše s návazností na prostornou, částečně zastřešenou, terasu. Tato terasa využívá majestátního postavení nad mírně se svažujícím pozemkem a nabízí krásný výhled do zahrady, která je i v podvečer nasvětlena sluncem ze západu. Z této terasy se sestupuje do zahrady po malém betonové schodišti.

Venkovní povrchy jsou navrženy z přírodních materiálů - minerální omítka bílé barvy, která je z pohledu ze zahrady podtržena kamennou podezdívkou dřevěné terasy. Rovná střecha je řešena jako vegetační, která při pohledu shora působí velmi nenápadně a ještě více umožní domu splynout se svojí lokalitou. S financováním vám rádi pomůžeme, sjednáváme výhodné hypotéky díky FND Finance s.r.o.

Napište nám