Prodej chaty, 60 m² - Bílovice

Prodej chaty, 60 m² - Bílovice

Prodej chaty, 60 m² - Bílovice

Cena: 3 690 000 Kč

Financujte s CHYTROU HYPOTÉKOU a můžete splácet od 11.990 Kč měsíčně

Užitná plocha 60 m²
Parkování Ano
Odpady Septik
Doprava Silnice, Autobus, Vlak
Velikost pozemku 373 m²
Voda Studna
Stav objektu Dobrý
Dispozice 3+1
Umístění Samostatný
Zaslat nezávaznou poptávku

REALITNÍ MAKLÉŘ

KAMIL ŘEZANINA

+420 737 133 167

kamil.rezanina@firmanaduveru.cz

FINANCUJTE S CHYTROU HYPOTÉKOU

SPOČÍTAT

Prodej chaty, 60 m² - Bílovice

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji chatu o velikosti 3+1 s užitnou plochou 60 m2 vhodnou k celoročnímu bydlení. Zastavěná plocha je 38 m2. Chata je postavena ze dřeva, je zateplená a má kamennou podezdívku. V této kamenné podezdívce se nachází technická místnost a úložné prostory.

Obytné prostory jsou plně vybaveny nábytkem. Je zde koupelna se sprchovým koutem a WC, ložnice, obývací pokoj a plně vybavená kuchyň. V podkroví se nachází velká obytná místnost. Chata stojí na pozemku o velikosti 373 m2. Na pozemku se nachází posezení s pergolou, grilem, udírnou a domkem na nářadí. Celý pozemek je oplocen. Chata má studnu společnou se sousední chatou a odpad je řešen vlastní jímkou.

Chata se nachází na okraji obce Bílovice nad Svitavou asi 50 m od zpevněné příjezdové komunikace. V obci je veškerá občanská vybavenost. Vzhledem ke své poloze je tato nemovitost ideální příležitostí pro ty, kteří si chtějí užít klid v přírodě v blízkosti města.

Cena za nemovitost je 3 790 000 Kč včetně provize a poplatků.

Pro ty, kteří chtějí koupi nemovitosti financovat hypotékou, nabízíme kompletní finanční servis se zvýhodněnou úrokovou sazbou.

Napište nám