PENZION S BUNGALOVY, MILOVY - VYSOČINA

PENZION S BUNGALOVY, MILOVY - VYSOČINA

PENZION S BUNGALOVY, MILOVY - VYSOČINA

Cena: na vyžádání

Tuto nemovitost můžete financovat Chytrou hypotékou od FND Finance

Odpady ČOV pro celý objekt
Elektřina 230 V, 400 V
Doprava Silnice, Autobus
Voda Místní zdroj
Energetický štítek G - mimořádně nehospodárná
Typ budovy Cihlová
Stav objektu Velmi dobrý
Užitná plocha 1.000 m²
Vytápění Tuhá paliva
Parkování Ano
Zaslat nezávaznou poptávku

REALITNÍ MAKLÉŘ

PETR PILÁT

+420 602 850 800

 petr.pilat@firmanaduveru.cz

FINANCUJTE S CHYTROU HYPOTÉKOU

SPOČÍTAT

PENZION S BUNGALOVY, MILOVY - VYSOČINA

Pozor! Jedinečná investiční příležitost! Exkluzivně nabízíme rekreační objekt v krásném prostředí Vysočiny, nedaleko Sněžné. Objekt je ve velmi dobrém stavu a během léta je plně vytížen díky své poloze u cyklistických, turistických tras a Milovského rybníka, který je vhodný ke koupání. Hosté se tu pravidelně vrací, a proto není nutná žádná velká propagace. Každoročně se zde pořádají větší skupinové akce, které současný majitel přenechá novému majiteli.

V okolních lesích je ráj pro houbaření a možnost vyjížděk na koních. Také rybáři si zde přijdou na své. V areálu jsou dvě betonová hřiště na volejbal a tenis, dětské hřiště s pískovištěm a venkovní ohniště s posezením. K dispozici je penzion o výměře 526 m2, 7 bungalovů o výměrách cca 56 m2 a jednoho bungalovu s výměrou 118 m2. Celková kapacita rekreačního objektu je 115 osob, kdy v penzionu lze ubytovat 45 osob celoročně. Navíc je v penzionu byt 3+1 pro majitele, který lze předělat na další pokoje pro hosty a možnost ubytování pro personál.

Celková plocha nemovitosti je přes 7800 m2. Penzion má kuchyň, jídelnu, je podsklepen se sklady, prádelnou, sušárnou a kotelnou. Odpady jsou řešeny ČOV. Plyn lze dobudovat, přípojka je vzdálena 150 m. Bungalovy jsou plně vybaveny, mají svá sociální zařízení a malou kuchyňku. Vzhledem k tomu, že nemají topení, jsou vhodné pouze na letní sezónu. Bungalov číslo 8 lze přebudovat buď na rodinný dům, nebo další tři apartmány.

V ceně je veškerý movitý i nemovitý majetek a součástí prodeje může být se slevou i na zakázku vyrobený skákací hrad se skluzavkou. Více informací o tomto objektu žádejte v RK.

Napište nám