V sóčasné časůfce je šmé, že je málo kérů aji hauzů

V sóčasné časůfce je šmé, že je málo kérů aji hauzů

Současnou situaci na realitním trhu popisuje jednatel FND Reality Petr Pilát. Vyjádření sepsal ve svém oblíbeném brněnském hantecu. Ale nebojte, uvádíme i překlad.
Zdarec konópci aji hajfy,

vono v našem štatlu (Brnisku) se lajfčí špica, ale v sóčasné časůfce je šmé, že je málo kérů aji hauzů, Cena pro kaufnutí nějakýho timplu na domášof je vysoká a placů je fakt málo. Proto ešli scete výhodně kaufnót svoju nemovitost je fčil ten správné tajm, protože se góme, že na podzim to cenó pude šecko auf. My jako realitka Vám kaufneme šicko za špicovó cenu a rychlo jako Spídy Gonzáles. Naše služby só vysoce profi a vy budete po celó dobu kaufecu v ókeju, že je šicko richtig.
Dobrý den,

v Brně se velmi dobře žije, ale v současné době je špatné to, že je nedostatek bytů a domů. Cena prodeje pozemků na výstavbu je vysoká, a navíc je pozemků málo. Proto jestli chcete výhodně prodat svoji nemovitost, je nejvyšší čas, protože se předpokládá, že na podzim půjdou ceny nemovitostí dolů. Naše realitní kancelář Vám výhodně nemovitost prodá rychle a výhodně. Nabízíme profesionální služby a vy budete během prodeje spokojeni, že je vše probíhá v naprostém pořádku.
Autor: Petr Pilát