blog

S kým nově spolupracujeme

FND reality 20.05.2021

S kým nově spolupracujeme

Je pro nás klíčové dát našim klientům vždy něco navíc. Proto průběžně navazujeme nové spolupráce. Při výběru spolupracujících firem se necháváme inspirovat našimi klienty a vycházíme z jejich potřeb.

Stěhování za babku

Dobře víme, že prodej nemovitosti není pro naše klienty snadný, protože se jedná o jednu z velkých životních změn. Chceme ale dělat vše pro to, aby byl pro ně prodej co nejjednodušší a nemuseli se o nic starat a zkrátka si užívali život. Stěhování zajistíme od A do Z, a to včetně zlikvidování nepotřebného vybavení nebo nábytku.
Několik našich klientů a kolegů již Stěhování za babku vyzkoušelo a s jejich službami byli nad míru spokojení. Dokonce pracovníci ochotně vypomáhají i se zabalením většího nábytku „strečkou“ a přestěhované věci vám umístí na konkrétní místo.
Stěhovací firmu jsme vybírali velmi pečlivě. Dívali jsme se jak na kvalitu, tak i ceny. Jako velkou výhodu našeho partnera vidíme v jeho flexibilitě. Přestěhují naše klienty jak ve všední dny, tak o víkendu, ale i na státní svátek! Jednu z našich kolegyň dokonce přestěhovali i 26. prosince, a to bez jakýchkoliv příplatků.

Jak to celé probíhá?

Ve chvíli, kdy se stanete naším klientem, a budete mít zájem o tuto službu, ať už při prodeji vašeho současného domu nebo koupi nemovitosti z naší nabídky, od nás obdržíte poukaz na 8.000 Kč. Ten při stěhování předložíte pracovníkovi ze Stěhování za babku a doplatíte pouze danou částku. 

Výhody služby:

  • Osobně ověřeno
  • Poukaz v hodnotě 8.000 Kč zdarma
  • Stěhování i o víkendech a svátcích bez příplatku
  • Umístění věcí na konkrétní místo
  • Výpomoc se zabalením těžkého vybavení
  • Likvidace nepotřebného nábytku

Kuchyňské studio INTEA nova

Kuchyňské studio zajišťuje kompletní vybavení pro váš byt i dům. Dodává kuchyně české tovární kvality za tu nejlepší cenu na trhu. Pyšní se dodávkou již smontovaného nábytku a zaměřuje se i na atypické prvky, vestavěné skříně a postele, i kuchyně na míru. Dále nabízí ke každé kuchyni zvýhodněné ceny spotřebičů, dřezů a baterií.

Pokud si tedy koupí klient nemovitost z naší nabídky, která je určena k rekonstrukci, vřele doporučujeme využít našich výhod této služby.

Výhody služby:

  • Kompletní realizace kuchyní
  • 3D návrhy zdarma
  • Česká výroba
  • Sety spotřebičů s myčkou zdarma
  • Poukaz na slevu 30 % z ceny nábytku

Chcete se také stát naším partnerem? Ozvěte se nám na e-mail marketing@firmanaduveru.cz nebo se na nás obraťte pomocí kontaktního formuláře.

CHCI SPOLUPRACOVAT

Autor: FND Reality

 

Impnet blog V1

Nové články

benefits backgound
BEZSTAROSTNOST

BEZSTAROSTNOST

Při prodeji zajistíme kompletní servis: administrativu, reklamu a právní servis.


Vy hledejte nové bydlení

PROFESIONALITA

PROFESIONALITA

Profesionální makléř odvede maximum od focení nemovitosti přes prohlídky po prodej.


Vy čekáte na peníze

REKLAMA

REKLAMA

Vaši nemovitost během prodeje propagujeme nejen v realitních katalozích.


Buďte vidět

DŮVĚRA

DŮVĚRA

Můžete se na nás spolehnout. Doladíme s vámi všechny drobnosti při koupi nebo prodeji.


Nestresujte se

FINANCOVÁNÍ

FINANCOVÁNÍ

Ve spolupráci s FND Finance, vám pomůžeme s financováním koupě nemovitosti.


Vše na jednom místě