PROFESE REALITNÍHO MAKLÉŘE

PROFESE REALITNÍHO MAKLÉŘE

Profese realitního makléře je často vnímána rozpačitě, protože lidé neví, co vlastně realitní makléř má za náplň práce. Určitě je to ale profese, která vyžaduje mnoho znalostí a dovedností. Pokud chce být makléř úspěšný profesionál, tak ani jednoduchá. Jedná se o profesi, která umožňuje dosáhnout osobního úspěchu a možnosti být pánem svého času.

Realitám se věnuji už dlouho a vím, kolik informací musí realitní makléř správně vyhodnotit, kolik znalostí a praxe z několika oborů musí mít, aby prodej proběhl rychle, správně po právní stránce ke spokojenosti obou stran

Profesionála v oboru realit vnímám jako člověka, který má všeobecný přehled, umí se orientovat v oblastech práva, daní a financí, je dobrým psychologem, který odhadne a vyhodnotí správně vzniklou situaci, a v neposlední řadě je samozřejmě dobrým obchodníkem.

Pokud se chcete stát výborným realitním makléřem, staňte se součástí našeho týmu, budete po absolvování školení a praxe schopni se držet těchto bodů:

  1. Komunikace je alfa a omega každého obchodu - Ve většině případů je správná komunikace právě ten okamžik, kdy se rozhoduje o úspěchu a neúspěchu.
  2. Život je o mezilidských vztazích – A v realitním obchodu tomu není jinak, právě naopak, úspěch závisí na vztahu s klienty, jak těmi, co prodávají a které ve většině případů jako realitní makléř zastupuji, tak i těmi, co nabízenou nemovitost kupují. Protože bez kupujícího nic neprodám.
  3. Mám informace a nebojím se je použít – Jak již bylo řečeno, jako úspěšný makléř musíte být dobrý obchodník, právník, odhadce, daňový poradce, psycholog… A co nevím, to zjistím. Protože není nic méně důvěryhodného, než když na klientovu otázku neznám odpověď, odpovím špatně nebo nedej bože lžu.
  4. Moje jméno je má značka – Svět je malý, naše země ještě menší. A špatná pověst vás vždy a to dříve, či později, doběhne. Proto je důležité si budovat co nejlepší pověst – Vaše jméno je Vaše značka, kterou ještě podpoříte a umocníte, pokud za sebou budete mít silný realitní brand, který Vás zaštítí.

Správná investice pro klienta, který si takovéhoto profesionála objedná, je v tom, že prodej proběhne:

  1. a) rychle
  2. b) za více peněz
  3. c) ušetří svůj čas
  4. d) nemá výdaje na právníka, úschovu, inzerci atd…, než kdyby si prodával nemovitost sám.