Proč se obrátit právě na FND Reality

Proč se obrátit právě na FND Reality

Pokud se chystáte prodat svou nemovitost nebo hledáte vlastní bydlení, pravděpodobně vyhledáte služby realitní kanceláře. Co získáte u nás?

To, že vám uděláme odhad ceny nemovitosti, vyhledáme pro vás pozemek nebo dům, u prodeje vaší nemovitosti provedeme homestaging, profesionálně ji nafotíme a natočíme dronem, napíšeme chytlavý text inzerátu... je pro nás standardní záležitostí. Co vám ale můžeme nabídnout dále?

Zvýšíme prodejní cenu vaší nemovitosti

Ne každá nemovitost, která se nám dostane do rukou, je novostavba v perfektním stavu. Pro tyto účely nabízíme program Zhodnocení nemovitosti. Zvelebíme ji tak, že zvýšíme její atraktivitu a urychlíme tím prodejní proces. To je jasná výhra pro všechny.

Vaše nemovitost bude vydělávat za vás

U programu Investiční nemovitost postačí, když využijete svou bonitu u banky. Díky penězům ze získané hypotéky od banky, je koupen pozemek na výstavbu rodinného domu. Pozemek i výstavba rodinného domu je psaná na investora a veškeré prostředky jsou kryté nemovitostí. Po dobu výstavby naše společnost platí hypoteční úvěr investora a nevznikají mu žádné dodatečné náklady. Vy si vyděláte až 400.000 Kč v horizontu dvou let.

Víme o projektech jako první

Díky přímému napojení na developerskou divizi FND Stavby & Development víme, kde, kdy a co se bude stavět. A to ještě dříve než to dáme do veřejné nabídky. Tím můžete mít zajištěné bydlení ve vysněné lokalitě, i když veřejná nabídka tam možnosti bydlení nenabízí.

Do nového vás přestěhujeme

Jestliže se rozhodnete s námi prodat nemovitost, automaticky vám v rámci komplexu našich služeb vyhledáme nové bydlení a ještě vás do něj i přestěhujeme. Vy se nemusíte o nic starat, vše zařídíme za vás a vy si jen převezmete klíče od nového bydlení.

Zajistíme kuchyňské a interiérové vybavení

Tím, že máme v nabídce i projekty na výstavbu rodinných domů nebo nemovitosti se starším kuchyňským a interiérovým vybavením, nabízíme našim klientům zdarma vypracování vizualizace nové kuchyně. Dále na interiérové vybavení na míru prvotřídní české kvality poskytujeme poukaz na slevu 30 % a ještě k tomu přidáme myčku v hodnotě 15.000 korun zcela zdarma díky našemu partnerovi INTEA nova.

Málo výhod? Nebojte se nás kontaktovat s podněty na další služby nebo programy, které vám v naší nabídce chybí a zapracujeme na jejich rozšíření.

NAPIŠTE NÁM

Autor: FND Reality