blog

Novinky v nabídce nemovitostí

FND reality 30.08.2023

Novinky v nabídce nemovitostí

Po měsících stagnace a prakticky zamrzlého trhu s nemovitostmi se vše začíná opět hýbat a nastává vhodné období, kdy začít přemýšlet o koupi nemovitosti. FND Reality má ve své nabídce několik zajímavých novinek, které nabízí pěkné bydlení na krásné Moravě.

Byt 3+KK v Mikulově

Mikulov je krásné historické město na hranicích s Rakouskem. Nádherný zámek, krásná příroda, dobré víno a není to daleko do Břeclavi, k vodní nádrži Nové Mlýny nebo i do Znojma nebo Brna.

Právě v tomto místě nabízíme byt 3+KK, 60 m2 v osobním vlastnictví. Byt se nachází ve 4. patře cihlového domu. Parkování není problém a co by kamenem dohodil najdete 3 obchody, vlakové nádraží, dětské, psí hřiště a venkovní posilovna. Základní i mateřská škola, koupaliště i sportovní hala jsou také pár minut pohodlné chůze od bytu.

Cena bytu je 3 490 000 Kč vč. DPH

 

Rodinný dům 7+1 Oleksovice

Nedaleko krásného Znojma se nachází obec Oleksovice. Klidná lokalita nabízí krásnou přírodu s vřesovištěm, lesem a rybníkem. Obec se nachází nedaleko hlavní silnice z Pohořelic do Znojma, a tak není problém se autem dostat do většího města během několika minut. Do Oleksovic navíc pravidelně jezdí autobus.

Zde nabízíme opravdu prostorné pohodlné bydlení v rodinném domě 7+1, 219 m2 v osobním vlastnictví. Cihlový dům je po rekonstrukci, má vytápění na tuhá paliva, je napojený na veřejnou kanalizaci, vodovod a přívod elektřiny 230 V. Dům má na střeše umístěné fotovoltaické panely a parkování je možné před domem nebo na zahradě. K domu náleží i pozemek o výměře 1129 m2, na kterém lze postavit další rodinný dům.

Cena domu je 16 750 000 Kč vč. DPH

 

Rodinné domy 5+ KK Uhřice

Uhřice jsou malebná vesnička nedaleko Kroměříže. Právě zde probíhá výstavba dvou rodinných domů prostřednictvím FND Stavby. Oba mají shodné dispozice 5+KK. Jeden s pozemkem 572 m2 a druhý 420 m2. Jedná se o úsporné novostavby s čističkou odpadních vod, veřejným vodovodem a vlastním parkováním. Cihlové domy nabízí prostorné bydlení nabízecí dostatečné soukromí a dobrou dostupnost autem do větších měst, jako je Kroměříž, nebo Vyškov. Do obce jezdí pravidelně autobus.

Cena domů je: 7 350 000 Kč (pozemkem 420 m2) a 7 650 000 Kč (s pozemkem 572 m2) vč. DPH

 

V Brzké době se také budete moct podívat na nabídku dalších nemovitostí ve Šlapanicích u Brna (rodinný dům) a v Hodonicích u Znojma (byt). Nezapomeňte tak sledovat naši nabídku na www.fndreality.cz. Díky spojení jednotlivých divizí Firmy na důvěru nabízíme také výhodné financování prostřednictvím FND Finance.

Autor: FND Reality

Impnet blog V1

Nové články

benefits backgound
BEZSTAROSTNOST

BEZSTAROSTNOST

Při prodeji zajistíme kompletní servis: administrativu, reklamu a právní servis.


Vy hledejte nové bydlení

PROFESIONALITA

PROFESIONALITA

Profesionální makléř odvede maximum od focení nemovitosti přes prohlídky po prodej.


Vy čekáte na peníze

REKLAMA

REKLAMA

Vaši nemovitost během prodeje propagujeme nejen v realitních katalozích.


Buďte vidět

DŮVĚRA

DŮVĚRA

Můžete se na nás spolehnout. Doladíme s vámi všechny drobnosti při koupi nebo prodeji.


Nestresujte se

FINANCOVÁNÍ

FINANCOVÁNÍ

Ve spolupráci s FND Finance, vám pomůžeme s financováním koupě nemovitosti.


Vše na jednom místě