blog

HOMESTAGING: DÍKY SPRÁVNÉMU HOMESTAGINGU PRODÁTE NEMOVITOST RYCHLEJI A ZA VYŠŠÍ CENU

FND reality 18.01.2021

HOMESTAGING: DÍKY SPRÁVNÉMU HOMESTAGINGU PRODÁTE NEMOVITOST RYCHLEJI A ZA VYŠŠÍ CENU

Homestaging - v realitním světě naprosto běžný výraz, ale mezi normálními smrtelníky cizí slovo. Co že to vlastně znamená? V své podstatě se jedná přípravu nemovitosti k prodeji nebo pronájmu, cílem je vyzdvihnout její atraktivitu, urychlit tak její prodej a navýšit tím i prodejní cenu.

Mnoho lidí, ale i realitních kanceláří, homestaging podceňuje, nevěnuje přípravě nemovitosti dostatek času a to se následně projeví nejen na inzerovaných fotografiích a videích, ale i v očích kupujícího.

Když sdělíme klientům, ať připraví nemovitost k focení, často se nám v praxi stává, že toto sdělení pochopí pouze jako běžný úklid domácnosti. Kupujícího ale nezajímá, jaký používáte šampon nebo že jste zapomněli umýt nádobí od večeře. Proto bereme homestaging do svých rukou a vaši nemovitost proměníme k nepoznání.

 

Stolek, lampa, květina

Pokud se jedná o nemovitost, která je prázdná a nevybavená, například se jedná o novostavbu, správná realitka sáhne do svého mobiliáře a prázdné nemovitosti dodá tu správnou atmosféru. Stolek, lampa, květina nebo mísa s čerstvým ovocem jsou základem pro aranžování bytu. Zvykem je také prostřít stůl, dát lůžkoviny na postel a do koupelny stužkou převázané ručníky a vonné svíčky.

Studie prokázaly, že se zařízený byt prodá rychleji. Dává to smysl i nám. Vše je o emocích. Díky fotografiím, ale hlavně tomu, co ztvárňují, si kupující musí na první pohled umět představit, jak si v daném obýváku čte knihu, jak si dává relaxační vanu i jak se mu bude skvěle pracovat v zařízené pracovně.

 

Úspěch tkví v detailech

Ve FND Reality víme, že nestačí jen moderní vybavení a pěkné dekorace. Úspěch tkví v detailech. Proto se zaměřujeme i na drobnosti, které každého hned nenapadnou. Kouzlo se skrývá také například ve sladění doplňků, barev i materiálů. Pozor – tím, že nemovitost, kterou chcete prodat, uděláte atraktivnější než ve skutečnosti je, se nejedná o klamavou reklamu ani podvod. Díky homestagingu ukazujete potenciál naší nemovitosti.

 

5 tipů, jak se přiblížíte profesionálnímu homestagingu:

- ukliďte a zredukujte předměty v místnosti

- rozsviťte lampy a světla, zapalte svíčky

- myslete na všechny smysly, dbejte i na vůně

- vyzdvihněte přednosti nemovitosti

- odstraňte rušivé elementy a uspořádejte nábytek

Impnet blog V1

Nové články

benefits backgound
BEZSTAROSTNOST

BEZSTAROSTNOST

Při prodeji zajistíme kompletní servis: administrativu, reklamu a právní servis.


Vy hledejte nové bydlení

PROFESIONALITA

PROFESIONALITA

Profesionální makléř odvede maximum od focení nemovitosti přes prohlídky po prodej.


Vy čekáte na peníze

REKLAMA

REKLAMA

Vaši nemovitost během prodeje propagujeme nejen v realitních katalozích.


Buďte vidět

DŮVĚRA

DŮVĚRA

Můžete se na nás spolehnout. Doladíme s vámi všechny drobnosti při koupi nebo prodeji.


Nestresujte se

FINANCOVÁNÍ

FINANCOVÁNÍ

Ve spolupráci s FND Finance, vám pomůžeme s financováním koupě nemovitosti.


Vše na jednom místě